TOOTED JA TEENUSED

Tikkimine

Valmistame tellimusel tikandeid jopedele, fliisidele, trikotaažist toodetele (t-särgid, polod jne.) Tikkimine mütsidele, peapaeltele, sokkidele, kinnastele. Miinimumkoguseid tikandite valmistamisel pole. Kord juba tellitud tikandi suurust saab tasuta muuta 20% ulatuses, värvimuutus on tasuta. Teksti tikkimisel on miinimum tähekõrgus 3mm. Erinevad tikkimise lahendused vaadatakse kohapeal üle.

Reklaamtooted

Müüme erinevaid reklaamtooteid, mis on mõeldud just tikkimiseks ja trükkimiseks. Pakume ettetellimisel  Russel Collection, Fruit of the Loom, Sol’s, Atlantis, Roly, Beechfield  tooteid.

Kuumpress

Kuumpress trükk on kiledest välja lõigatud kujutise kuumutamine tootele. Kasutame erinevaid värvi lõikekilesid, kus kujutis võib olla kuni 3 erineva tooniga. Kuid kui kujutis on rohkemate värvidega või ka foto,  siis algselt prindime spetsiaalsele kilele ning kilelõikuriga lõikame selle sobivasse formaati, seejärel paigaldame kuumpressiga tootele. Toode peaks kannatama kuni 170 C.

Õmblemine

Kui meie valikus puudub  tellijale sobilik toode, siis on võimalik see ka spetsiaalselt õmmelda. Õmblemise kokkuleppimiseks tuleb tellijal visandada omapoolne idee ja siis saab kokku leppida, õmblemise tingimused.

Materjalid

Kasutame kvaliteetseid Madeira viskoos- ja polyesterniite. Niidi valikus on ca 300 värvitooni. Lisaks tavalistele niitidele on palju erinevaid neoon, luminiseeruvaid ja erinevate varjunditega ning kuld hõbe ja metallikniite.

Tikkimisprogramm

Tikkimisprogramm on vajalik iga uue kujunduse või firma logo tikkimiseks. Kujundusfail peaks soovituslikult olema vektorgraafikas (.ai, .cdr, .eps,.pdf) samuti saame kasutada ka rastergraafikas e. pildifaile (.jpg, .tiff, .psd). Oluline on pildifaili puhul resolutsioon, et see ei oleks väga väike.

Hinnakiri

Tikkimise hind sõltub nõelapistete arvust ja programmi hinnast. Programmi hind on ühekordne, kui programmi ei muudeta üle 20%. Värvide hulk hinda ei muuda. Teksti tikkimisel, kui kasutatakse olemasolevaid tikkimisfonte, ei lisandu tikkimisprogrammi koostamise hinda. Programmi hind algab 15€. Tikandi hind algab 3€.

Kuumpresstrüki hind sõltub kilede valikust ja ettevalmistusest. Samuti muudab hinda tootekogus. Täpsema hinna saame pakkuda tellimuse esitamisel.